O firmie LAVMAG

Less waste
more fashion

Ratujemy wadliwe ubrania, którym zapewniamy drugie życie. Dostarczamy produkty od topowych marek i producentów.

kobieta w płaszczu
kobieta w płaszczu

Doświadczenie

Jesteśmy sklepem, który od ponad 10 lat aktywnie rozwija swoje działania w branży modowej. Od samego początku naszej działalności wszystkim naszym akcjom towarzyszy klarowna misja – less waste, more fashion. Dzięki tej idei wyrażamy najcenniejsze dla nas wartości – troskę o stan naszej planety oraz modne jakościowe produkty, które otrzymują drugie życie. W LAVMAG tworzymy miejsce przyjazne miłośniczkom oraz miłośnikom ruchu zero waste.

Less waste

Dbamy o to, aby w ręce każdego naszego Klienta trafiły najwyższej jakości produkty. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajduje się asortyment znanych marek – zarówno lokalnie, jak i globalnie. Część z naszych produktów wymaga naprawy, której podejmuje się nasz doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Dbamy, aby oferowany przez nas asortyment był pozbawiony niedoskonałości, co staramy się zagwarantować w 99%. Dzięki temu śmiało możemy mówić, że wyznajemy zasadę less waste w praktyce a nie tylko w teorii.

Pasja

Nasz zespół wyróżniają wiedza i doświadczenie, dlatego każdy etap pracy jest przepełniony profesjonalizmem i pasją. Staramy się, aby dostępna w LAVMAG asortyment był pozbawiony wszelkich niedoskonałości, a ofertę wyróżniały nieprzeciętne propozycje.

Jakość

Produkty zakupione w LAVMAG to gwarancja jakości w niskiej cenie – w ofercie znajdziesz produkty tańsze nawet o 70%! Wiele oferowanych przez nas propozycji możesz zdobyć jako produkty unikatowe. W sklepie każdego dnia pojawiają się nowe pozycje, które nierzadko znikają w mgnieniu oka. Czy przeglądając je, udało Ci się dostrzec coś, czego pragniesz? Nie odkładaj zakupu na później – liczy się tu i teraz.

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Contact name
First name*
Last name*
E-mail*
Hasło*
Birthday